Chiuvete
Chiuveta Mythos MYX 210-50
Cod Produs
127.0618.826
O siluetă creată pentru a surprinde și a încânta, o chiuvetă care a reușit să combine eleganța rafinată cu funcționalitatea deosebit de ridicată, câștigând atât iF Design Award 2020, cât și Red Dot Award 2020. Noile cuve Mythos din inox sunt proiectate și fabricate cu cea mai mare precizie. Marginea unică de 6 mm integrează perfect chiuveta cu blatul de lucru.
4.228,48 RON
Disponibilitate:
stoc limitat
| Tara de origine | Elveția |
|---|---|
| Familii de produse | Mythos |
| Gama | Mythos |
| Tip material | Inox |
| Picurator | Nu |
| Produs reversibil | Nu |
| Numar cuve | 1 |
| Culoare | Inox (Oțel) |
| Finisaj | Satinat |
| Tip instalare | La nivelul blatului - Filotop, Margine subtire - Incasso Semifilo |
| Tip ventil | Manual |
| Dimensiune cabinet | 60 cm |
| Lungime externa (drt-stg) | 512 mm |
| Latime externa (fata-spate) | 412 mm |
Scrieti propria recenzie