Chiuvete
Chiuveta Bell BCX 610-75
Cod Produs
101.0693.352
O cuvă mare, pentru a experimenta pe deplin spațiul în bucătărie. Cea mai mare adâncime a cuvei, 223,5 mm, permite spălarea tăvilor de cuptor și a oricărui recipient utilizat la gătit.
2.481,12 RON
Disponibilitate:
stoc limitat
| Tara de origine | Italia |
|---|---|
| Familii de produse | Smart |
| Gama | Bell |
| Tip material | Inox - AISI 304 |
| Picurator | Nu |
| Produs reversibil | Nu |
| Numar cuve | 1 |
| Culoare | Inox |
| Finisaj | Satinat |
| Tip instalare | Pe blat - Incasso |
| Tip ventil | Manual |
| Dimensiune cabinet | 90 cm |
| Lungime externa (drt-stg) | 810 mm |
| Latime externa (fata-spate) | 510 mm |
Scrieti propria recenzie