Chiuvete
Chiuveta LLL 611-79 (DR)
Cod Produs
101.0086.232
Logica Line este disponibilă într-o variată gamă constructivă, pentru a alege varianta potrivită în funcție de spațiul din bucătărie. Adâncimea cuvei de 195 mm permite spălarea unor vase înalte, iar accesoriile opționale fac din timpul petrecut în bucătărie unul extrem de plăcut. Finisajul Dekor asigură o suprafață rezistentă la zgârieturi și de pe care calcarul se îndepărtează foarte ușor.
1.272,72 RON
Disponibilitate:
stoc limitat
| Tara de origine | Italia |
|---|---|
| Familii de produse | Smart |
| Gama | Logica Line |
| Tip material | Inox |
| Picurator | Da |
| Pozitie picurator | Lateral dreapta |
| Produs reversibil | Nu |
| Numar cuve | 1 |
| Culoare | Inox (Oțel) |
| Finisaj | Dekor |
| Tip instalare | Pe blat - Incasso |
| Tip ventil | Manual |
| Dimensiune cabinet | 45 cm |
| Lungime externa (drt-stg) | 790 mm |
| Latime externa (fata-spate) | 500 mm |
Scrieti propria recenzie