Chiuvete
Chiuveta Rondo ROX 610/110-38
Cod Produs
101.0692.523
Pentru bucătăriile în care spațiul este limitat, chiuveta Rotondo, cu o cuvă rotundă fără picurător, este soluția ideală. Adâncimea de 175 mm a cuvei permite spălarea vaselor înalte. Suprafața din inox respectă cele mai riguroase standarde igienice, ceea ce face ca bacteriile și alte microorganisme să nu poată supraviețui.
992,45 RON
Disponibilitate:
stoc limitat
| Tara de origine | Italia |
|---|---|
| Gama | Rondo |
| Tip material | Inox - AISI 304 |
| Picurator | Nu |
| Produs reversibil | Nu |
| Numar cuve | 1 |
| Culoare | Inox |
| Finisaj | Satinat |
| Tip instalare | Margine subtire - Incasso Semifilo, Sub blatul de lucru - Sottotop |
| Tip ventil | Manual |
| Dimensiune cabinet | 45 cm |
| Lungime externa (drt-stg) | 435 mm |
| Latime externa (fata-spate) | 435 mm |
Dimensiuni Ø 435; Cuvă Ø380x175mm; Decupaj Sottotop Vezi șablon; Incasso Ø 415
Scrieti propria recenzie