Chiuvete
Chiuveta Rondo ROX 610-39
Cod Produs
101.0714.034
Pentru bucatariile in care spatiul este limitat, chiuveta Rotondo cu o cuva rotunda fara picurator este solutia ideala. Accesoriile optionale fac uitata lipsa picuratorului iar adancimea de 170 mm a cuvei permite spalarea vaselor inalte. Suprafața din inox respectă cele mai riguroase standarde igienice, ceea ce face ca bacteriile și alte microorganisme sa nu poata supravietui.
Dimensiuni Ø 510; Decupaj Diam. 490mm; Margine Slim; Cuvă Ø 388x170mm
935,59 RON
Disponibilitate:
stoc limitat
| Tara de origine | Italia |
|---|---|
| Gama | Rondo |
| Tip material | Inox - AISI 304 |
| Picurator | Nu |
| Produs reversibil | Nu |
| Numar cuve | 1 |
| Culoare | Inox |
| Finisaj | Satinat |
| Tip instalare | Pe blat - Incasso |
| Tip ventil | Manual |
| Dimensiune cabinet | 45 cm |
| Lungime externa (drt-stg) | 510 mm |
| Latime externa (fata-spate) | 510 mm |
Scrieti propria recenzie