Chiuvete
Chiuveta SRX 620-34-34
Cod Produs
101.0356.664
Smart este disponibilă într-o variată gamă constructivă, pentru a alege varianta potrivită în funcție de spațiul din bucătărie. Adâncimea cuvei de 197,5 mm permite spălarea unor vase înalte, iar accesoriile opționale fac din timpul petrecut în bucătărie unul extrem de plăcut. Cuva exclusivă este caracterizată de o rază internă de 70 mm, în timp ce raza de la baza cuvei este de 24 mm, pentru o curățare extrem de ușoară. Este dotată cu preaplin perimetral ușor de curățat, astfel încât bacteriile pot fi ușor îndepărtate. Garnitura fixată din fabrică permite instalarea ușoară și etanșează perfect chiuveta pe blatul de lucru.
1.685,72 RON
Disponibilitate:
stoc limitat
| Tara de origine | Italia |
|---|---|
| Familii de produse | Smart |
| Gama | Smart |
| Tip material | Inox |
| Picurator | Nu |
| Produs reversibil | Nu |
| Numar cuve | 2 |
| Culoare | Inox (Oțel) |
| Finisaj | Satinat |
| Tip instalare | Pe blat - Incasso |
| Tip ventil | Manual |
| Dimensiune cabinet | 80 cm |
| Lungime externa (drt-stg) | 860 mm |
| Latime externa (fata-spate) | 500 mm |
Scrieti propria recenzie