Chiuvete
Chiuveta Kubus 2 KNG 110-52
Cod Produs
125.0714.193
Gătitul este mai rapid și mai distractiv într-un spațiu de lucru frumos integrat și extrem de funcțional. Cu suportul său de accesorii, vă veți putea bucura accesoriul opțional (Rollmat) special conceput pentru a îmbunătăți fiecare flux de lucru. Datorită instalării sub blat și unei game largi de culori proaspete, Kubus 2 nu se potrivește doar - excelează în fiecare spațiu modern de bucătărie. Noua culoare monocrom slate grey reprezintă o adăugare importantă în paleta Franke, deoarece se combină bine în contrast cu nuanțele de alb, gri mai deschis și decorațiile de lemn pentru blaturi. În plus, oferă o alternativă pentru cei care nu apreciază elementele dominante de culoare neagră în bucătăria lor.
2.555,08 RON
Disponibilitate:
stoc limitat
| Tara de origine | Italia |
|---|---|
| Familii de produse | Mythos |
| Gama | Kubus 2 |
| Tip material | Fragranite |
| Picurator | Nu |
| Produs reversibil | Nu |
| Numar cuve | 1 |
| Culoare | Slate Grey |
| Tip instalare | Sub blatul de lucru - Sottotop |
| Tip ventil | Manual |
| Dimensiune cabinet | 60 cm |
| Lungime externa (drt-stg) | 520 mm |
| Latime externa (fata-spate) | 420 mm |
Scrieti propria recenzie