Chiuvete
Chiuveta Kubus 2 KNG 160-46-21
Cod Produs
125.0718.492
Gătitul este mai rapid și mai distractiv într-un spațiu de lucru frumos integrat și extrem de funcțional. Cu suportul său de accesorii, vă veți putea bucura accesoriul opțional (Rollmat) special conceput pentru a îmbunătăți fiecare flux de lucru. Datorită instalării sub blat și unei game largi de culori proaspete, Kubus 2 nu se potrivește doar - excelează în fiecare spațiu modern de bucătărie. Modelul este echipat cu capac ventil si preaplin negre pentru o unitate perfecta a culorilor.
2.766,83 RON
Disponibilitate:
stoc limitat
| Tara de origine | Slovacia |
|---|---|
| Familii de produse | Mythos |
| Gama | Kubus 2 |
| Tip material | Granit |
| Picurator | Nu |
| Produs reversibil | Nu |
| Numar cuve | 2 |
| Culoare | Matte Black |
| Tip instalare | Sub blatul de lucru - Sottotop |
| Tip ventil | Manual |
| Dimensiune cabinet | 80 cm |
| Lungime externa (drt-stg) | 720 mm |
| Latime externa (fata-spate) | 420 mm |
Scrieti propria recenzie