Chiuvete
Kubus 2 KNG 110-52 Matte black
Cod Produs
125.0718.450
Gătitul este mai rapid și mai distractiv într-un spațiu de lucru frumos integrat și extrem de funcțional.
2.622,30 RON
Disponibilitate:
stoc limitat
| Brand | Franke |
|---|---|
| Familii de produse | Mythos |
| Gama | Kubus 2 |
| Tip material | Granit |
| Picurator | Nu |
| Produs reversibil | Nu |
| Numar cuve | 1 |
| Culoare | Matte Black |
| Tip instalare | Sub blatul de lucru - Sottotop |
| Tip ventil | Manual |
| Dimensiune cabinet | 60 cm |
| Lungime externa (drt-stg) | 520 mm |
| Latime externa (fata-spate) | 420 mm |
| Garanție | 15 ani |
Gătitul este mai rapid și mai distractiv într-un spațiu de lucru frumos integrat și extrem de funcțional. Cu suportul său de accesorii, vă veți putea bucura accesoriul opțional (Rollmat) special conceput pentru a îmbunătăți fiecare flux de lucru. Datorită instalării sub blat și unei game largi de culori proaspete, Kubus 2 nu se potrivește doar - excelează în fiecare spațiu modern de bucătărie. Modelul este echipat cu capac ventil si preaplin negre pentru o unitate perfecta a culorilor.
Scrieti propria recenzie