Chiuvete
Chiuveta Box BXX 210/110-50
Cod Produs
127.0369.282
Extrem de VERSATILA: Cuva se poate instala FILOTOP, SEMIFILO sau SOTTOTOP. Datorita designului sau unic, a fost recompensata cu prestigiosul premiu RED DOT DESIGN in anul 2015. Box este dotată cu prea plin perimetral usor de curatat astfel incat bacteriile pot fi usor indepartate, ventil premium, sistem Fast Fix pentru instalarea usoara și cuvă cu rază de 12. Adancimea cuvei de 200 mm si dimensiunile generoase ale cuvei permit spalarea facila a vaselor de dimensiuni mari.
3.214,91 RON
Disponibilitate:
stoc limitat
| Tara de origine | Italia |
|---|---|
| Familii de produse | Mythos |
| Gama | Box |
| Tip material | Inox |
| Picurator | Nu |
| Produs reversibil | Nu |
| Numar cuve | 1 |
| Culoare | Inox (Oțel) |
| Finisaj | Satinat |
| Tip instalare | La nivelul blatului - Filotop, Margine subtire - Incasso Semifilo |
| Tip ventil | Manual |
| Dimensiune cabinet | 60 cm |
| Lungime externa (drt-stg) | 540 mm |
| Latime externa (fata-spate) | 450 mm |
Scrieti propria recenzie