Chiuvete
Set chiuveta Kubus 2 KNG 110-52 + Baterie Active Twist
Cod Produs
125.0674.849
Bateria Active Twist și chiuveta Kubus 2 KNG 110-52 Matte Black au fost distinse cu prestigiosul premiu „Red Dot Design”, o recunoaștere internațională a excelenței în design.
Nota: Disponibile exclusiv împreună, bateria Active Twist și chiuveta Kubus 2 KNG 110-52 Matte Black formează un duo câștigător – atât în design, cât și în funcționalitate.
5.257,97 RON
Disponibilitate:
stoc limitat
| Familii de produse | Mythos |
|---|---|
| Gama | Mythos |
| Tip material | Fragranite |
| Picurator | Nu |
| Produs reversibil | Nu |
| Numar cuve | 1 |
| Culoare | Matte Black |
| Tip instalare | Sub blatul de lucru - Sottotop |
| Tip ventil | Automat - buton twist |
| Dimensiune cabinet | 60 cm |
| Lungime externa (drt-stg) | 520 mm |
| Latime externa (fata-spate) | 420 mm |
Bateria Active Twist – mai mult decât o baterie.
Am reinventat gesturile zilnice din bucătărie. Cu un design minimalist și o inovație integrată, bateria Active Twist nu doar alimentează chiuveta cu apă, ci o și golește printr-o simplă răsucire. Rozeta integrată în baterie acționează ventilul, permițând scurgerea apei în mod igienic, sigur și confortabil – fără să-ți bagi mâinile în apa fierbinte sau murdară.
Chiuveta Kubus 2 KNG 110-52 – estetică perfectă, integrare impecabilă.
Datorită montajului sub blat, chiuveta Kubus 2 nu doar se potrivește – excelează în orice bucătărie modernă. Detaliile în negru mat, precum preaplinul și capacul rectangular, asigură o unitate cromatică perfectă, pentru un impact vizual rafinat.
Scrieti propria recenzie